Spis treści publikacji Musisz być zalogowany aby móc ściągnąć plik Zawieszenie prowadzenia praktyki lekarskiej

Streszczenie:
Tło: 20 września 2008 r. weszły w życie regulacje prawne nowelizujące przepisy o wykonywaniu działalności gospodarczej1 umożliwiające nawet na dwa lata zawieszenie wykonywania działalności gospodarczej w formie prowadzenia praktyki zawodowej przez lekarzy niezatrudniających pracowników.
Cel: Omówienie warunków i konsekwencji zawieszenia działalności gospodarczej przez lekarzy prowadzących indywidualne i grupowe praktyki zawodowe. Przedstawiono również procedurę wpisu zawieszenia i wznowienia działalności do ewidencji działalności gospodarczej lub Krajowego Rejestru Sądowego.

czytaj dalej...

Rejestracja i zalogowanie umożliwia dostęp do większości artykułów klinicznych (z archiwum LR) i innych materiałów dostępnych na portalu z wyjątkiem 6 ostatnich wydań Lekarza Rodzinnego. Dostęp do wydań bieżących mają osoby zalogowane, które są równocześnie prenumeratami pisma. Konto na portalu rodzinni.org daje równocześnie możliwość odpowiedzi on-line na pytania Programu Edukacyjnego oraz sprawdzenie dotychczasowej punktacji.