Spis treści publikacji Musisz być zalogowany aby móc ściągnąć plik Ograniczenia egzekucji prowadzonej w stosunku do zadłużonych świadczeniodawców

Streszczenie:
Tło: Od 19 kwietnia 2010 r. obowiązują znowelizowane przepisy Kodeksu postępowania cywilnego1 dotyczące wyłączeń spod egzekucji, które mają na celu zabezpieczenie wykonywania świadczeń opieki zdrowotnej przez zadłużonych świadczeniodawców.
Cel: Artykuł omawia ograniczenia egzekucji prowadzonej z wierzytelności przypadających dłużnikowi z budżetu państwa lub od Narodowego Funduszu Zdrowia z tytułu udzielania świadczeń opieki zdrowotnej oraz wyłączenie spod egzekucji produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

czytaj dalej...

Rejestracja i zalogowanie umożliwia dostęp do większości artykułów klinicznych (z archiwum LR) i innych materiałów dostępnych na portalu z wyjątkiem 6 ostatnich wydań Lekarza Rodzinnego. Dostęp do wydań bieżących mają osoby zalogowane, które są równocześnie prenumeratami pisma. Konto na portalu rodzinni.org daje równocześnie możliwość odpowiedzi on-line na pytania Programu Edukacyjnego oraz sprawdzenie dotychczasowej punktacji.