Rodzaj formularza
Formularz dla osób, które są (aktualnymi) prenumaratorami LR do założenia konta z pełnym dostępem do strony
Formularz dla osób, które nie są prenumaratorami LR z ograniczonym dostępem (z wyjątkiem 6 ostatnich wydań) do strony

Formularz dla osób które brały (biorą) udział w Programie edukacyjnym* i chcą udzielać odpowiedzi online * Jeśli są równocześnie prenumeratorami, mają pełen dostęp do strony

UWAGA: Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi, czy wypełnione są wszystkie obowiązkowe pola, czy login ma 6 lub więcej znaków oraz czy zaakceptowali Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Bez spełnienia tych warunków rejestracja nie uda się. Błędy są zaznaczone przez żółte trójkąty pojawiające się przy odpowiednich polach.

 

Zależnie od tego, czy są Państwo prenumeratorami Lekarza Rodzinnego, prosimy o skorzystanie z odpowiedniego formularza. W ciągu najpóźniej 48 godzin wyślemy link aktywacyjny umożliwiający prenumeratorom dostęp do wszystkich materiałów na stronie.
Formularz dla osób, które brały (biorą) udział w Programie edukacyjnym umożliwia założenie konta z możliwością udzielania odpowiedzi on-line. Oczywiście, mogą Państwo korzystać z tradycyjnej metody przesyłania odpowiedzi (listownie). Konto dla osób udzielających odpowiedzi on-line, które są także prenumeratorami Lekarza Rodzinnego, daje również dostęp do wszystkich materiałów na stronie.
Osoby, które nie są prenumeratorami, mają dostęp do większości tekstów z wyjątkiem 6 ostatnich numerów czasopisma.

 

UWAGA: dostęp do wszystkich wydań LR dostępny jest tylko dla prenumeratorów niezależnie od wybranego formularza rejestracji. Jeśli są Państwo prenumeratorami, a nie widzą wszystkich artykułów, prosimy o e-mail na adres: prenumerata@lekarzrodzinny.org lub telefon pod numer 42 678-07-77 (w godzinach 8.00-15.00).